#Specifikace - technické požadavky

eSkladnik.cz je online aplikace. K jeho používání potřebujete pouze zařízení, na kterém spustíte internetový prohlížeč.

Postačí tablet, notebook nebo klasický stolní počítač.

ePříslušenství - pokladní periférie

Online pokladní systém eSkladnik.cz je nenáročný na zařízení na kterém ho používáte a navíc umí pracovat i se čtečkou čárového kódu, tiskárnou účtenek a pokladní zásuvkou.

Otestovali jsme pokladní periférie od různých výrobců, kde hlavními kritérii byla snadná ovladatelnost a cena.
Námi vybraná sestava obsahuje periférie pro připojení k PC, notebooku či tabletu přes konektory USB (s redukcí pro micro USB).

Tato sestava je pouze doporučená, aplikace eSkladnik.cz je univerzální a pracuje s širokou škálou typů pokladních periférií.


CipherLab CCD 1000, USB

Čtečka dokáže snímát všechny běžné i méně běžně 2D čárové kódy (Code 39 , Italy Pharma Code , French Pharma Code , Industrial 2 of 5 , Interleaved 2 of 5 , Matrix 2 of 5 , EAN 8 , EAN 8 + ADDON 2 , EAN 8 + ADDON 5 , EAN 13/UPCA , EAN 13/UPCA + ADDON 2 , EAN 13/UPCA + ADDON 5 , UPCE , UPCE + ADDON 2 , UPCE + ADDON 5 , Codabar , Code 128 , MSI , Plessey , UPCA , UPCA + ADDON 2 , UPCA + ADDON 5).


Epson TM-T70, USB - robustní, flexibilní a spolehlivá

První tiskárna účtenek s ovládacími prvky umístěnými z přední strany, přímo se nabízí k zabudování. T70 má vylepšené funkce pro tisk textu, grafiky a čárových kódů. Má jednoduché zakládání papíru zepředu, automatickou řezačku, reporting o stavu tiskárny a snadno odnímatelný kryt pro přístup operátora.

Tiskárna je vhodná pro operační systémy Windows (XP, Vista, 7, 8, 10 i unixové systémy).CLUX - 420 pokladní zásuvka
Nastavitelné přihrádky - 5 na bankovky, 9 na mince. Vyjímatelný mincovník, přední vhoz na bankovky nebo šeky. Vysouvání zásuvky směrem vpřed. Zámek se třemi polohami - režim elektrického otevírání, zamčeno, odemčeno.

Součástí dodávky by měl být i kabel pro připojení k tiskárně Epson TM-T70 pro automatické otevírání šuplíku.Provozovatel

  • Osoba:Ing. Petr Záleský
  • IČ:76108732
  • Email:info@eSkladnik.cz

Uživatelé